prechodmodry
koule.gif
koule.gif
koule.gif
koule.gif
koule.gif
TOPlist

© 2006 WebDesign
Ivan Alscher

NAŠE SMEČKA


Abigail - drobeček se srdcem lva
Abi (čti Ebi) byla po narození největším a nejtlutším štěnětem. Bohužel růst se trochu pozastavil a nyní je nejdrobnějším naším huskounkem. To ale neubírá jejímu srci, které je lví. Ve spřežení běhala po boku Canny v předu a potom po boku Gorinky. Ze všech psů si myslím, že na mě nejvíce "visí očima" a je tak trochu na mě závislá.Občas jsem se musel s ní "prát", abych jí připomenul, kdo je tu pánem :-) .


Maggie
Maggie je "čistokrevný" Beřovický nalezenec. První setkání s Maggie bylo napjaté. Hrozně vrčela a myslel jsem si,že to je starý vyhozený pes. Opak byl pravdou. Byla to cca roční v tuto chvíli bojácná fenečka. V naší smečce trochu nahradila Elišku, která svou věrností ovšem byla jedinečná. Maggie je "pytel blech", hlídač, nebojsa, hajzlíček, přeskakovač plotů, ale také ctižádostivý tahoun ve spřežení, i když s trochu kratšími nožičkami. Ano, také jsem ji dal do spřežení a velmi jí to baví. Je nejhodnější na vycházce na volno, což o Goře a zejména huskounech nelze vůbec říci.


Iwa
Iwu jsme si vzali jako Canny opět od "Hrobnice" Jany spolu se sestrou Fifinou. Narodili se 3 dny před Hrobskou jízdou v roce 2021. Je nebojácná, milá, učenlivá, ale také zlobivá a všude vidí "lovnou zvěř". Vysoká a ve spřežení, pokud má zrovna náladu :-) , tak velmi rychlá. Jméno Iwa je maorského původu a znamená tis nebo předvečer.Ifigenie - Fifina
Věděli jsem, že chceme jméno Fifinka, ale byli jsme omezeni prvním písmenem "i". Volba padla tedy na "skoro" podobne - Ifigenie. Iwa je její sestra a je to velmi poznat. Občas je trochu rozvážnější, ale zase není takový plašan na okolní zvěř. Spolu se segrou by měla být nástupce leadru. Jedná se původem o řecké jméno.